O firmie

Dorabianie kluczy i awaryjne otwieranie zamków w Gdańsku

Witamy na naszej stronie internetowej! Oferujemy Państwu kompleksowe usługi z zakresu awaryjnego otwierania drzwi, naprawy zamków samochodowych i mieszkaniowych, naprawy stacyjek oraz komputerowego dorabiania kluczy. Dzięki wieloletniej obecności na rynku udało nam się poznać potrzeby i oczekiwania szerokiego grona klientów, a tym samym dostosować swoją ofertę do Państwa wymagań. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej działalności, które przedstawiamy w kolejnych zakładkach.

Od początku działalności firmy bardzo ważne jest dla nas zadowolenie klientów, dlatego dbamy o wysoką jakość świadczonych usług oraz sprawną, fachową obsługę. Zatrudniamy odpowiednio przeszkolonych i wykwalifikowanych pracowników, którzy dzięki doświadczeniu oraz zdobytym kompetencjom gwarantują rzetelną i w pełni profesjonalną realizację wszystkich zleceń.

Siedziba naszej firmy mieści się w Gdańsku, natomiast zasięgiem swojej działalności obejmujemy całe Trójmiasto oraz okoliczne miejscowości. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług zarówno osoby prywatne, jak również firmy i instytucje. Zapewniamy atrakcyjną ofertę cenową oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, zachęcamy do kontaktu telefonicznego, e-mailowego lub osobistego w siedzibie naszej firmy. Nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji!

Godziny otwarcia zakładu: poniedziałek – piątek godz. 9.00-17.00

✓ Awaryjne otwieranie samochodów i mieszkań

Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak bardzo kłopotliwe może być przypadkowe zatrzaśnięcie drzwi samochodowych z kluczykiem w środku, zepsucie zamka od mieszkania czy zgubienie klucza. Dlatego wszystkie powierzone zlecenia staramy się wykonywać w możliwie najkrótszym czasie tak, aby żaden z naszych klientów nie musiał długo czekać. Szybko przyjedziemy na miejsce i wykonamy wszelkie niezbędne naprawy. Szczegóły oferty »awaryjne otwieranie samochodów

✓ Klucze samochodowe, mieszkaniowe i inne

Jeśli zależy Państwu na szybkim dorobieniu kluczy do samochodu czy domu, zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Proponujemy komputerowe dorabianie kluczy różnego rodzaju, w tym kluczy o nietypowym kształcie. Wszystkie prace wykonywane są przez naszych pracowników z najwyższą precyzją i starannością. Realizujemy zarówno małe, jak i większe zamówienia. Szczegóły oferty »awaryjne otwieranie drzwi

Dorabianie Kluczy